Biz Kimiz.?

 

DUME’ nin işindeki başarı ve hizmet kalitesinin en önemli nedeni; Var oluş kaynağı olan müşterilerini DUME ailesinin bir ferdi olarak görmesidir.

2010 yılında“%100 yerli sermaye” ile kurulan DUME; uluslararası deneyimle birlikte, Risk Yönetimi sürecinde konularında “uzman kadrosu” sizlere en doğru çözümü, en kısa sürede sunmayı prensip edinerek DUME ile çalışmanın farkındalığını müşterilerine yaşatmaktadır. DUME’ nin amacı; müşterilerinin var olan risklerini problem olmaktan çıkarıp, pozitif anlamda dönüşüm sağlamaktır. Kurulduğu günden bu yana sektördeki en yeni, en zengin uygulamaları müşterilerine sunan DUME; profesyonel yazılım altyapısı, ürün yelpazesinin çeşitliliği, ihtiyaca yönelik özel alternatif teminatlar, satış sonrası hizmetler ve sürekli yenilenen yapısı ile öne çıkmaktadır.

DUME; ticari kimliğinde bulunan “Brokerlik” kavramını tam anlamıyla müşterilerine yansıtarak, her daim müşteriden yana olan duruşuyla, gelen ihtiyaç ve talepleri “ en iyi teminatı, en efektif çözüm ile , mümkün olan en uygun fiyata” karşılamak anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize “Kaliteli ve Sorunsuz Hizmet” için hazırız. Farkı siz de hissedeceksiniz!…

Kalite Anlayışımız

Dume Sigorta Brokerliğinde kaliteli hizmet temel ilkedir. Çalışanlarımızdan başlayan sıfır toleranslı kalite standart ımız hizmetimizin her aşamasında uygulanmaktadır. Hizmet verdiğimiz her branş ta iş akış süreçlerimizin iyileştirilmesi için, kapsamlı müşteri memnuniyeti ölçümlemesine kadar kalite sözümüz ve standartlara bağlılığımız her zaman aynıdır. Poliçelendirme sonrası, müşterilerimizin bilgilendirilmesi, ihtiyaçlarına uygun ürünlerin sağlanması , işlemlerinin gözden geçirilmesi, geliştirilmesi, gibi devam eden etkili geri bildirim programlarını da takip ederek memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve daima ‘EN İYİ’ olmaktır

Temel Değerlerimiz

Sahip olduğumuz 5 “Temel Değer”, kurumsal kültürümüzü en başından beri şekillendirir. Bu değerler bizim kılavuzumuzdur ve Dume Sigorta Brokerliği içerisinde ortak bir dil olarak kabul edilir. Aynı zamanda, değerlerimiz günlük davranışlarımızın oryantasyonunu sağlar ve karşılaştırmalı değerlendirmeler yapabilmemiz için bize ışık tutar.