Neden DUME.?

Her zaman tek bir temel düşünce ile işimizi yapıyoruz: “Bu bizim kendi işimiz olsaydı ne yapardık?” Müşterilerimize hizmet sunarken, sektörel uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz Dume Sigorta Brokerliği olarak, yüksek düzeyde sektörel uzmanlığımızı, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştiriyoruz ve optimize ediyoruz

ÇÜNKÜ BİZ;

Değer Yaratımı

Müşterilerimize vaat ettiğimiz servisi en kısa sürede sunarız. Bu değer bizim için, “müşterimizin zaman maliyetlerini en aza indirmek, yüksek verimlilik sağlamak” anlamına gelir.

Sektöre Özgü Bilgi

Müşterilerimizin karşılaştığı sektörel bazlı çözüm ve karmaşık risk / teminat zorlukları hakkında, bilgiye dayalı bir bakış açısıyla hizmet sunarız.

Ölçeklendirilebilir Hizmetler

Seçkin uzmanlarımızın tecrübesini, sektörel deneyim ile birleştirerek, sigorta sektöründeki tüm yenilikleri sizinle paylaşır; ihtiyaçlarınıza uygun ölçeklendirilebilir hizmetleri ve çözümleri sunarız Kaliteli & Tek noktadan servis Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için en yüksek kalitede servis sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm sigorta ve hasar hizmetlerini tek noktadan sağlayarak uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz

Optimum maliyetler

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.